Urmariti va rog si:
- Cardinalul George Pell, un apropoiat al Papei Francisc, judecat de abuzuri sexuale si orgii homosexuale. Papa Francisc i-a spus unei victime a abuzului sexual catolic că este „bine să fii homosexual”.
- Papa si unii lider catolici propun un document prin care Biserica Catolica sa aprobe adoptiile de copii de catre cuplurile homosexuale!
- De ce dovezi mai aveti nevoie pentru a va convinge ca actualul Papa este Inainte-Mergatorul Antihristului?
- Video. Incep sa se implineasca profetiile parintelui misionar Elpidie referitoare la Papa Francisc
- Parintele Nectarie Moulatsiotis demonstreaza ca actulalul Papa este PROFETUL MINCINOS!!!
cat si celelalte subiectede la categoria: Papa Francisco
Cat despre istoria Bisericii Catolice, urmariti va rog si articolul:
Secretele Intunecate ale Vaticanului
Iar pentru cei care spuneau ca sunt povesti abuzurile facute de elita globala asupra copiilor, cred ca de data aceasta o sa va ganditi de doua ori.
Urmariti va rog si :
Acest „papa” este un deprãvat, fost comunist, mason, globalist pro-homosexual, cu un cuvãnt Satana înstalat în Vatican, care a devenit o cocinã murdara de marxisti, globalisti, pederasti, idioti holocau$tizati si criminali anti-europeni!